طراحی و تولید بهترین سینی ها

پریناز پارسیان دوشنبه 30 آبان 1401 - 12:21
طراحی و تولید بهترین سینی ها
سینی ها یکی از پر کاربردترین وسیله هایی هستند که در منزل استفاده می شوند به این منظور برند دینیال با طراحی و ساخت سینی های خوش دست و زیبای فلزی انتخاب را برای شما راحت تر کرده است .

شاید برای شما هم پیش آمده باشه که با خودتون فکر کنید از کجا میتونین یه سینی خوب با کیفیت و کاربردی تهیه کنید.

  • با توجه به تحقیقات انجام شده مردم تمایل بیشتری برای خرید سینی هایی دارند که هم مدرن باشه , هم کاربردی و هم متریال ساخت با کیفیت و خوبی داشته باشه مانند سینی های فلزی شرکت دینیال .

  • اولین سینی ساخته شده در جهان مربوط به قرن 6 یا 7 قبل از میلاد بوده که از جنس سفال ساخته شده است. تحقیقات در مورد تاریخچه ساخت سینی نشان می‌دهد که این سینی‌ها در خانه‌های اشرافیان و ثروتمندان مورداستفاده قرار می‌گرفته و در اختیار همه نبوده.
    سینی‌هایی که امروزه ما برای کارهای مختلف و همچنین سرو از آن استفاده می‌کنیم به‌مرورزمان تغییریافته است. از اواسط قرن هفدهم در انگلستان برای ساخت سینی‌ها از نقره استفاده می‌کردند که دارای زیبایی و دوام بالایی بود اما کم‌کم با گذشت زمان سینی‌ها از جنس‌های مختلفی و همچنین در اشکال متنوع ساخته شد.

    جالب است بدانید در قرن هجدهم، سینی فلزی محبوبیت پیدا کرد که دارای دسته‌های محکم از جنس خود سینی بود تا بتوان وزن بیشتری را تحمل کند و از آن برای سرو چای و قهوه برای اعضای خانواده و یا مهمان‌ها استفاده می‌شد. در اوایل قرن نوزدهم، سینی‌های بلند و کشیده جای سینی‌های گرد را گرفتند و در بین مردم استفاده از این سینی‌ها مد شد. این سینی‌ها دارای لبه‌های ظریف هستند تا محافظی برای وسایل درون خود باشند و از لیز خوردن و افتادن جلوگیری کنند.

  1. شرکت دینیال با طراحی سینی هایی با طراحی منحصر به فرد و خاص از جنس فلز و رنگ الکترو استاتیک انتخاب را برای شما عزیزان بسیار راحت کرده است.
  2. این شرکت دارای رنگبندی و طرح های متفاوتی از سینی است که در این لینک میتوانید تنوع در محصولات این شرکت را ببینید.

بازخوردها