دینیال

پریناز پارسیان دوشنبه 10 مرداد 1401 - 19:29
دینیال

 معمولا شرکت های بزرگ همه در راستای یک ایده یک اشتیاق برای پیشرفت کار خود را شروع کرده اند شرکت دینیال نیز از این موضوع مستثنی نیست
شرکت دینیال توسط یک گروه جوان ایرانی در کشور انگلیس پایه گذاری شده است و حالا در کشور هایی نظیر آمریکا نیز فعالیت می کند و ما بعنوان تنها نماینده رسمی شرکت دینیال مفتخر هستیم تا دینیال را در ایران در راستای کمک به زندگی بهتر شما دوستان عزیز گسترش دهیم.
اولین پلن های این برند دوست داشتنی در کافه ای در حوضه محصولات خانگی با ایده گرفتن از یکی از بزرگترین برند های لوازم خانگی در دنیا شروع شده است و قطعا همه شما دوستان حدس میزنید که این برند چیزی نیست جز ایکیا.
در مرحله اول ما با ایده هایی مثل ماگ های منحصر به فرد سینی های مینیمال و خاص طراحی لوازم خانگی بر اساس متریال های چوب و فلز شروع کرده ایم و با آینده نگری برای فراهم کردن فضایی برای تکمیل دکوراسیون داخلی شما عزیزان با بهترین طراحی ها به مسیر خود ادامه می دهیم .
هدف این کمپانی گسترش این برند در عرصه دکوراسیون داخلی و هوم دیزاین در عرصه جهانی است و امیدواریم بتوانیم در این مسیر بهترین حس هارا برای شما به ارمغان بیاوریم.

بازخوردها