استند موبایل چیست؟

پریناز پارسیان چهارشنبه 25 آبان 1401 - 10:11
استند موبایل چیست؟
استند های موبایل یکی ازپرکاربردترین ابزار مدرن هستند که در در زندگی روزمره , محیط کار , محیط های اموزشی و ... بسیار کاربردی هستند
البته قابل ذکر هستش این محصول پر طرفدار در سطح جهانی در سال 2007 برای اولین بار طراحی و تولید شده است .

اولین اختراع کننده استند های موبایل کسی نیست جز مارتین کوپر

وی در صنعت ارتباطات بی‌سیم، به ویژه در مدیریت طیف رادیویی، با یازده حق ثبت اختراع در این زمینه پیشگام است. مارتین کوپر به عنوان مخترع تلفن‌های همراه شناخته می‌شود , او بنیانگذار و مدیر ارشد کنونی شرکت اری‌کوم است.

  • استفاده بیش از حد از تلفن های همراه همواره باعث بوجود آمدن آسیب های جسمی از جمله آسیب به انگشتان دست , آسیب های گردنی , ضعیف شدن چشم ها ... بوده و هست . یکی از راه حل های پیشگیری از این مشکل استفاده از نگهدارنده های موبایل برای پیشگیری از آسیب های احتمالی هستش.

  • استند های موبایل نه تنها باعث سلامتی جسمی می شوند زندگی شمارا راحت تر می کنند به طور مثال هنگام تشکیل کلاس های آنلاین استند های موبایل بهترین انتخاب شما میتواند باشد 

  • هولدر های موبایل در عصر جدید برای برقراری تماس های تصویری بسیار کاربردی بوده و هست , در این زمان که انسان ها زمان کافی برای ملاقات کردن دوستان , خانواده و آشنایان خود ندارند استفاده از این امکانات بسیار رضایت بخش است.
  • البته قابل ذکر هستش که استند های موبایل انواع مختلفی دارند بهترین مدل این محصولات طرحی است که قابلیت شارژ موبایل در هنگام استفاده از آن را برای استفاده کنندگان فراهم کند.

استند های موبایل دینیال

بازخوردها