خرید میز ناهار خوری

پریناز پارسیان دوشنبه 14 فروردین 1402 - 17:08
خرید میز ناهار خوری
انتخاب میز نهارخوری مناسب برای هر فرد بستگی به فضای موجود در خانه، تعداد افرادی که در خانواده هستند و سبک زندگی آنها دارد
انتخاب میز نهارخوری مناسب برای هر فرد بستگی به فضای موجود در خانه، تعداد افرادی که در خانواده هستند و سبک زندگی آنها دارد. با این حال، در انتخاب یک میز نهارخوری صحیح، می‌توانید به موارد زیر توجه کنید:
۱- اندازه: باید میزی با اندازه مناسب انتخاب کنید که به تعداد افرادی که در خانواده شما هستند، جای کافی برای نشستن داشته باشد و همچنین برای جا گذاری غذا، ظروف و دیگر لوازم مورد نیاز شما، فضای کافی داشته باشد.امروزه به دلیل کم جمعیت تر شدن خانواده ها معمولا بیشترین میزی که مورد نیاز واقع میشه میز ناهار خوری چهار نفره هستش که هم فضای کمتری اشغال میکنه و هم استفاده بیشتری داره.
۲- شکل: شکل میز نیز بستگی به میزان فضای موجود در خانه و سبک زندگی شما دارد. می‌توانید یک میز گرد، مستطیلی، مربعی و یا مثلثی انتخاب کنید.
۳- جنس: جنس میز نهارخوری نیز مهم است. میزهای چوبی، فلزی و شیشه ای معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند. میز چوبی دوام بیشتری دارد و طبیعی تر به نظر می‌رسد، میز فلزی معمولاً بسیار سبک و مناسب برای فضاهای کوچک است و میز شیشه ای معمولاً به دلیل زیبایی ظاهری و آسانی تمیز کردن مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۴- استفاده از فضای زیر میز: می‌توانید یک میز نهارخوری با کشو و یا قفسه‌های زیری انتخاب کنید تا بتوانید لوازم نهارخوری خود را در آن قرار دهید و به راحتی دسترسی داشته باشید.,ولی به دلیل اینکه شما باید هنگام میل کردن غذا احساس راحتی بیشتری داشته باشین بهتره میز غذا خوری ساده بدون کشو و طبقه باشد تا پاها فضای بیشتری داشته باشند.من برای این مورد میز غذا خوری دینیال رو توصیه میکنم.
به طور کلی، انتخاب میز نهارخوری به مواردی از قبیل اندازه، شکل، جنس و کیفیت بستگی دارد که بتواند زیبایی و راحتی را برای شما فراهم کند.
بازخوردها